У Білому домі засудили польоти російських Су-24 над есмінцем ВМС США

Російські винищувачі "симулювали атаку" на американський есмінець.

Російський Су-24_3
Reuters
Представник Білого дому Джош Ернест заявив, що адміністрація США обізнана про прольоти російських винищувачів в небезпечній близькості від американського есмінця в Балтійському морі Donald Cook і вважає їх "не відповідають нормам поведінки військових".

А Пентагон оприлюднив фотографії і відеозаписи, на яких, за словами американських військових, зафіксовано, як російські Су-24 "агресивно" пролітають на малій висоті поблизу від USS Donald Cook.

"Ці дії можуть без будь-якої на те необхідності посилити напруженість між країнами і призвести до прорахунку або інциденту, наслідком якого будуть серйозні поранення або загибель людей", - попереджають американські військові.

Раніше дії російських пілотів в бесіді з журналістами розкритикував представник Пентагону полковник Стів Уоррен. Уоррен назвав їх "провокаційними і непрофесійними".

Анонімний військовий джерело агентства Рейтер описав інцидент в деталях, заявивши, що російські винищувачі "симулювали атаку" на американський есмінець. Відповідно до американським військовим, за останні кілька днів російські бомбардувальники Су-24 кілька разів пролетів у небезпечній близькості від американського есмінця USS Donald Cook в Балтійському морі. Як зазначається, вони не були озброєні.

Також повідомляється, що над есмінцем пролетів російський вертоліт Ка-27, з якого, імовірно, велась фотозйомка корабля.

Відзначимо, в кінці березня стало відомо, що винищувачі НАТО Eurofighter пролетіли за два кілометри від літака міністра оборони Росії Сергія Шойгу під час його польоту в Калінінград.

Залиште свій коментар

Наступна публікація