Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білий дім відкинув ідею Путіна про референдум на Донбасі

Цю пропозицію російський президент обговорював з Трампом у Гельсінкі.

США не розглядають ідею російського президента Володимира Путіна провести референдум на Донбасі.

Про це повідомив речник Ради національної безпеки США Гаррет Маркіз, передає агентство Reuters.

Посадовець зазначив, що можливість для проведення референдуму не передбачена Мінськими угодами. Більше того, референдум на неконтрольованій території України буде нелегітимним, додав Маркіз.

"Адміністрація не розглядає питання про підтримку референдуму на сході України. Організація так званого референдуму у частині України, яка не перебуває під контролем уряду, не матиме легітимності", - сказав  він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що президент Росії Володимир Путін розповів російським дипломатам, що він запропонував президентові США Дональду Трампу провести референдум на Донбасі. Пропозиція Путіна полягає у проведенні референдуму на окупованих територіях Донбасу під міжнародним патронатом, під час якого місцеві мешканці мають висловитися щодо статусу цих територій. Трамп нібито попросив Путіна не обговорювати цю ідею під час прес-конференції після гельсінської зустрічі, щоб дати йому час її обдумати.

ВідеоПутін попросив Трампа більше тиснути на Україну

У Фінляндії зустрілися Дональд Трамп і Володимир Путін, і це їхні перші повноцінні перемови. Замість запланованих півтори години, Трамп і Путін понад дві години спілкувались віч-на-віч за присутності лише перекладачів. Обговорили проблеми у двосторонніх відносинах, ситуацію в Сирії та Україні. На спільну прес-конференцію з українських журналістів вдалося потрапити тільки нашій ТСН. Всі подробиці зустрічі – у прямому включенні. 

Путін попросив Трампа більше тиснути на Україну

 

Вибір редакції