Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі назвали дату наступного засідання Тристоронньої контактної групи

Представників України на перемовинах у Мінську поки не призначили.

Міністерство закордонних справ Білорусі повідомило, що наступне засідання Тристоронньої контактної групи для врегулювання ситуації на Донбасі відбудеться 5 червня.

Про це МЗС написало у своєму Twitter.

"До уваги ЗМІ: за повідомленням Спеціального представника чинного голови ОСБЄ в Україні та ТКГ посла Сайдіка, згідно з досягнутим взаєморозумінням учасників, засідання ТКГ і її робочих груп переносяться на 5 червня 2019 року", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 травня колишній президент України Петро Порошенко звільнив Євгена Марчука з посади представника України у Тристоронній контактній групі. Напередодні про своє рішення покинути ТКГ оголосила і віце-спікер Ради Ірина Геращенко.

Нових представників України на перемовинах у Мінську має призначити президент Володимир Зеленський, однак поки що цього зроблено не було.

ВідеоІрина Геращенко вийшла із мінських переговорів

Вона написала заяву про вихід із тристоронньої контактної групи як уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Водночас Ірина Геращенко пропонує перезавантаження учасників мінських груп і від України, і від Росії, і від ОБСЄ.   

Ірина Геращенко вийшла із мінських переговорів

Залиште свій коментар

Вибір редакції