Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "БПП" анонсували звіт уряду Гройсмана у Верховній Раді наступного тижня

Пропрезидентська фракція хоче, щоб в уряді з'явився міністр охорони здоров'я.

Наступного тижня уряд прем'єр-міністра Володимира Гройсмана звітуватиме перед депутатами Верховної Ради.

Про це заявив перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка", народний депутат України Ігор Кононенко, передає прес-служба партії.

"Наскільки мені відомо – планується на наступний тиждень звіт уряду. Мабуть, у депутатів будуть якісь запитання. Парламент має право приймати ті чи інші рішення. Але спочатку потрібно дочекатися звіту", – сказав він в ефірі телеканалу "112 Україна".

Кононенко зауважив, що в уряді досі немає міністра охорони здоров'я - Уляна Супрун виконує його обов'язки.

"Позиція нашої фракції, що уряд має мати міністра охорони здоров’я, а не в. о. міністра! Пройшло майже шість місяців, як ми проголосували в парламенті за медичну реформу, яка поетапно реалізується. Тому в цей надважливий для України час, уряд має бути з міністром охорони здоров’я. Прем’єр-міністр має внести в парламент кандидатуру, а депутати визначатися", – сказав Кононенко.

Раніше повідомлялося, що після Великодніх свят склад Кабінету міністрів можуть змінити. Про це ТСН.ua повідомили джерела в оточенні президента та в уряді. Наразі жодних рішень про переформатування членів Кабміну немає, однак такі розмови ведуться за зачиненими дверима в Адміністрації президента та уряді.

Серед прізвищ тих, кого можуть замінити, називають в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, міністра фінансів Олександр Данилюка, в.о. міністра АПК Максима Мартинюка. Так, народного депутата з фракції Блоку Петра Порошенка Костянтина Яриніча можуть призначити на посаду очільника МОЗ. За інформацією джерела, міністром фінанісів може стати народний депутат з пропрезидентської фракції Ніна Южаніна, а Міністерство аграрної політики та продовольства України лишається за квотою групи "Удар". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції