У "БПП" кажуть, що Шокін може втратити посаду за відкриття справи проти Кононенка

Фірсов подавав заяву щодо корупційних схем Кононенка, але вона не розглядається. 

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Єгор Фірсов вважає, що генпрокурор Віктор Шокін може поплатитися своєю посадою, якщо відкриє кримінальну справу проти першого заступника фракції "БПП" Ігоря Кононенка.

Таку думку Фірсов висловив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1.

Нардеп переконує, що подавав заяву щодо корупційних схем заступника глави президентської фракції до МВС, прокуратури та НАБУ, однак вона досі не розглянута.

Фірсов впевнений, що Кононенко користується своїм впливом та використовує свій статус народного депутата. Проти Кононенка не відкривають кримінальну справу, бо через це Шокін може втратити посаду генерального прокурора.

Як повідомлялося, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра.

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація