Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У БПП повідомили про 226 депутатів у складі нової коаліції

Коаліція проведе збори щодо висунення кандидатури Гройсмана на посаду прем'єр-міністра.

Сьогодні, 12 квітня, народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко повідомив, що у складі нової коаліції є 226 депутатів.

За його словами, коаліція проведе збори щодо висунення кандидатури голови Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра, пише УНІАН.

"Ми прийняли трьох (депутатів - ред.), сьогодні ми прийняли ще одного, і зараз у нас (у складі коаліції - ред.) є 226, з чим я вітаю український парламент", - сказав депутат, заявивши, що скоро буде  "оголошено про коаліцію". 

"Коаліція зараз проведе свої збори, на яких висуне кандидатуру прем'єр-міністра, - це кандидатура Володимира Гройсмана. Ми її направимо президенту", - зазначив Гончаренко.

Крім того, після засідання фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко розповів, коли Рада має голосувати за відставку Арсенія Яценюка

"Першим питанням, перед засіданням коаліції, я сподіваюся, близько 12-ї години, першим питанням ми голосуємо відставку Арсенія Яценюка", - зазначив депутат.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко прибув до Верховної Ради. Президент разом із Володимиром Гройсманом присутні на засіданні фракції "Блок Петра Порошенка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції