Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У “БПП” розповіли, коли депутати можуть скасувати е-декларування для громадських активістів

Олексій Гончаренко пообіцяв проголосувати за скасування цієї норми.

Верховна Рада може скасувати обов’язкове електронне декларування наступного тижня - 3 квітня.

Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1” народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Олексій Гончаренко.

“Я сподіваюся, що 3 квітня ми це питання вирішимо, скасуємо декларування, безумовно, пропишемо у законі, у перехідних положеннях, що ті, хто не подав до 1 квітня, не несуть жодної відповідальності. Я думаю, що це був би найкращий вихід із цієї ситуації, я особисто буду за це голосувати”, - сказав народний обранець.

Нагадаємо, 27 березня 2017 року президент Петро Порошенко підписав зміни до закону "Про протидію корупції", згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації.

Євросоюз розкритикував українські поправки до закону про електронне декларування, які передбачають подання декларацій громадськими активістами. Порошенко згодом просив депутатів скасувати вимогу про зобов’язання громадських активістів подавати електронні декларації.

22 березня під час сесійного дня народні депутати не спромоглися включити до порядку денного жоден із трьох законопроектів, що стосується декларування доходів антикорупційних громадських активістів.

ВідеоРада може скасувати декларування активістів вже у квітні – Гончаренко

Скандальну поправку до закону "Про запобігання корупції", що зобов'язує подавати декларації активістів та громадських діячів, обов'язково скасують. У цьому впевнений нардеп Олексій Гончаренко.

Рада може скасувати декларування активістів вже у квітні – Гончаренко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції