Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "БПП" розповіли, коли проголосують за відставку Абромавичуса

Фракція чекає на відставку усього Кабміну.

Фракція "БПП" не буде голосувати за відставку міністра економіки Айвараса Абромавичуса до розгляду відставки всього уряду.

Про це сказав голова фракції Юрій Луценко, виступаючи в парламенті, передає Українська правда.

"Наша фракція не вважає за можливе відставляти міністра економіки Абромавичуса до  розгляду відставки в цілому уряду", - заявив він.

Водночас Луценко наголосив, що заява  Абромавичуса про відставку є поганим сигналом для системи парламентсько-президентської республіки та курсу України на реформи.

"Це дійсно дуже поганий знак", - зазначив він.

Він також додав, що Абромавичус не з'явився на засідання фракції і заявив, що перебуває на лікарняному.

"Ми  підтримуємо крок Кононенка, який особисто зробив заяву до НАБУ з вимогами перевірити висунуті проти нього звинувачення і  готовність Кононенка відповідати по закону в разі встановлення таких фактів", - сказав Луценко.

Крім того, Луценко заявив, що фракція вимагає від прем'єра Арсенія Яценюка в місячний термін провести відкриті кадрові конкурси на топ-30 держпідприємств, які "є головним джерелом корупції в усій країні".

"Це питання, про яке дебатують багато, яке лежить в корні заяви Абромавичуса, має бути вирішено керівником уряду у місячний термін. Туди мають прийти не ставленики тих чи інших фракцій, а професіонали, безпартійні, які будуть давати прибутки в державну казну", - заявив Луценко. 

3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенко у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра. Пізніше Кононенко висловив бажання поспілкуватися з Абромавичусом на засіданні фракції "Блоку Порошенко".

Увечері 3 лютого слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко. "Ми досягли багато, планів у нас ще більше, але ми бачимо перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане", - підкреслив Нефьодов.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції