У Британії підтвердили наявність у Насірова паспорта цієї країни - ЗМІ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура отримала відповідь від британських правоохоронців.

Home Office, департамент уряду Великобританії, відповідальний за імміграційний контроль, підтвердив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі інформацію щодо британського паспорта відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Про це за посиланням на прес-службу прокуратури пише "Слово і Діло".

"САП отримала відповідь (щодо паспорта Насірова), вона долучена до матеріалів провадження в суді щодо стягнення застави в дохід держави", – розповіли у САП.

Як зазначається, оскільки відповідь Home Office долучена до матеріалів справи, вона є позитивною, тобто підтверджує наявність у Насірова британського паспорта.

Нагадаємо, раніше голова САП Назар Холодницький розповів в інтерв'ю ТСН, що Насіров заперечує наявність у нього британського паспорта.

"У нас є підтвердження від британської сторони, що він є підданим Великої Британії. Він каже, що паспорта у нього такого немає. Тому і не здав. Можливо, у Британії десь той паспорт. Але у нас цього самого паспорту немає", - сказав він.

Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат.

Солом'янський районний суд міста Києва вирішив подовжити запобіжний захід Роману Насірову на 2 місяці. Захист Насірова, натомість, просив пом'якшити обмеження і дати йому дозвіл на вільне пересування та виїзд за кордон.

Відсторонений глава ДФС просив детективів Національного антикорупційного бюро повернути йому закордонний паспорт. Він надав слідству документи, які підтверджують нагальну потребу виїзду за кордон на лікування. НАБУ відмовило фіскальнику і заблокувало його виїзд.

Залиште свій коментар