У Британії виступають за збільшення військової могутності і продовження санкцій проти РФ

Парламентарії вважають, що відносини Великобританії і Росії — на низькому рівні.

Великобританія разом з союзниками по НАТО повинна мати військову потугу, здатну забезпечувати стримування Росії, говориться в доповіді оборонного комітету британського парламенту. У парламенті також виступають за продовження санкцій проти РФ.

Про це пише Лента.ру.

Такі дії Москви, як приєднання Криму до Росії і військову інтервенцію в конфлікт на сході України, парламентарії назвали загрозою стабільності Європи.

Також у документі згадується загрозлива поведінка Росії щодо до членів НАТО, зокрема, неодноразові випадки польоту російських військових літаків поблизу повітряного простору альянсу.

"Великобританія і НАТО повинні мати адекватну військову міць і здатність стримувати, а в разі необхідності - протистояти агресивним російським крокам", — підкреслюється в доповіді.

Парламентарії також виступають за продовження санкцій проти Росії, введених в зв'язку з українським конфліктом.

Разом з тим у комітеті констатують, що відносини між Великобританією і Росією знаходяться на низькому рівні. Парламентарії вважають, що це необхідно змінити.

Як відомо, після анексії Криму і початку збройного конфлікту на Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

17 червня Рада ЄС продовжив санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів та експорту певних товарів і технологій в Крим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: