У будівлі молдавського парламенту заблокували журналістів, а більшість депутатів встигли евакуювати

Тисячі учасників акції протесту і поліцейських залишаються на вулиці, біля будівлі парламенту.

Більшість депутатів парламенту Молдови, які перебували в будівлі під час затвердження прем'єр-міністра та уряду, були евакуйовані із будівлі до початку штурму протестувальниками.

Про це повідомляє молдовське видання Newsmaker.md, - пише "Українська правда".

Депутат соціаліст Богдан Цирдя повідомив, що депутати-соціалісти покинули будівлю парламенту через центральний вхід через півгодини після завершення засідання. "Можливо, частина заблокована в будівлі парламенту. Частину золотих депутатів - близьких до "ляльковода" (Цирдя має на увазі олігарха Володимира Плахотнюка – ред.) кажуть, що вже евакуйовані", - сказав він. Також повідомляється, що частина депутатів покинула парламент разом з журналістами одного з телеканалів, що входять до медіахолдингу Плахотнюка.

Проте є інформація з джерел у правоохоронних органах, що перебувають у будівлі парламенту, що не всі депутати були евакуйовані.

Слід зазначити, що на момент голосування за затвердження уряду у парламенті перебували 68 депутатів.

У парламенті залишаються акредитовані журналісти, які заблоковані в конференц-залі, де вони працювали під час пленарного засідання парламенту. Одна з журналісток сказала кореспонденту "Інтерфаксу", який знаходиться на вулиці, що "в будівлі відчувається сильний запах гару".

Тисячі учасників акції протесту і поліцейських залишаються на вулиці, біля будівлі парламенту. Після закінчення робочого дня їх кількість збільшилася, до будівлі продовжують приходити люди. З настанням темряви вони почали палити багаття в безпосередній близькості від будівлі парламенту. Вона, як і раніше, оточена уздовж усього периметру щільним кордоном поліцейських.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: