Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У будівлі НАЗК відбуваються обшуки

Поліція перебуває в кабінеті Радецького. 

У приміщені Національного агентства із запобігання корупції в Києві відбувається обшук у службовому кабінеті заступника глави відомства Руслана Радецького.

Обшук проводять в рамках досудового розслідування за фактом використання завідомо підроблених документів та подачі їх до Київської міської кваліфікаційної комісії адвокатури - з метою отримання свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю. Обшук влаштувала Національна поліція, повідомляє "Українська правда".

"Мені повідомили, що в мене в кабінеті здійснюється обшук. Мене там немає. Я готуюся до засідання комітету, яке має відбутися сьогодні", - розповів Радецький журналістам.

За його словами, у його будинку обшуків не проводять.

Як повідомлялося раніше, 12 травня, співробітники департаменту захисту економіки Нацполіції склали два протоколи на заступника голови  НАЗК Руслана Радецького

Радецький відмовився перевіряти е-декларацію судді Печерського суду Христини Тарасюк, хоча до НАЗК надходило відповідне звернення. Саме ця суддя нещодавно закрила провадження проти Радецького через водіння у нетверезому стані. 

ВідеоКорчак має піти з посади голови НАЗК для збереження інституції – Радецький

Залиште свій коментар

Вибір редакції