Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чехії на офіційні заходи запросили організацію окупантів з Криму – Україна висловила протест

Посольство України наголосило, що такі дії є особливо цинічними на тлі того, що на окупованому півострові тривають утиски кримських татар.

Чехія запросила на офіційні заходи 28 жовтня, присвячені державному святу Республіки, представників псевдо-кримськотатарської організації "Кирим бірлігі", підконтрольної російській окупаційній владі в Криму.

Посольство України висловило рішучий протест у зв’язку з цим, йдеться в заяві дипвідомства.

"Розглядаємо подібні дії як чергову провокацію, метою якої є легітимізація незаконних дій Росії, спрямованих на спробу анексії суверенної території України, а також намагання зашкодити розвитку українсько-чеських відносин", - заявили в посольстві України.

Там наголосили, що "загравання з окупантами" виглядають особливо цинічними в той час, коли в окупованому Криму продовжує залишатися забороненим справжній представницький орган кримських татар – Меджліс кримськотатарського народу, а сотні кримських татарів піддаються з боку окупаційної влади переслідуванням, репресіям, арештам, катуванням та фізичному знищенню.

У дипломатичній установі України сподіваються, що офіційні особи та органи Чеської Республіки, уряд якої разом з усім цивілізованим світом засудив окупацію Росією Криму, утримуватимуться в майбутньому від будь-яких контактів з представниками окупаційної влади та її маріонетковими організаціями. 

Днями в окупованому Сімферополі розпочали призов до російської армії. За словами військового комісара Криму Олега Єрмілова, від початку анексії Криму на службу призвали понад 16 тисяч кримчан. Слід зауважити, що Кримська правозахисна група повідомляє, що призов кримчан до армії Росії порушує норми міжнародного гуманітарного права.

Відео Посольство України назвало провокацією запрошення до Чехії псевдокримської організації

Посольство України у Чехії висловило рішучий протест через запрошення чеським президентом на урочистий захід псевдокримськотатарської організації. Українські дипломати зазначили - розглядають дії Мілоша Земана як чергову провокацію, спрямовану на узаконення анексії Криму.  

Посольство України назвало провокацією запрошення до Чехії псевдокримської організації

Залиште свій коментар

Вибір редакції