Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернігові обурилися новим призначенням для судді, який "розганяв" Євромайдан

Кілька депутатів хочуть оскаржити указ глави держави.

У Чернігові кілька депутатів виступили проти безстрокового призначення судді Олександра Зайця на посаду в окружному адміністративному суді. Політики твердять, що таке кадрове рішення схвалив президент Петро Порошенко указом від 2 листопада, повідомляє УНІАН.

Раніше група депутатів просила Вищу раду юстиції не призначати одіозного суддю на посаду, бо той у 2013 році своїм рішенням заборонив проведення мирних акцій в центрі Чернігова і цим створив передумови для розгону прихильників Євромайдану силовиками. Судді закидають нехтуванням правами людини щодо мирних зібрань, закріпленими в національному та міжнародному законодавстві. Однак відповідальні за призначення органи та особи не побачили в цьому рішенні ознак невідповідності кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.

Днями було оголошене рішення суду стосовно учасників подій, що сталися за наслідками Революції Гідності. Київський районний суд Харкова визнав причетними до масових заворушень у місті в квітні 2014 року чотирьох осіб. Зокрема Сергія Юдаєва визнано винним в участі у захопленні Харківської ОДА та хуліганстві в редакції харківської телекомпанії "АТН". Йому було призначено 8 років ув’язнення за ґратами, однак одразу ж і звільнено за амністією. Таке рішення оголосила під час засідання суддя Світлана Шмадченко. 

ВідеоСАП оприлюднила відео хабарництва набожної та нахабної судді Овчаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції