"У цирку участі не беру". Політв'язень Балух відмовився приходити на "суд" окупантів

"У цирку участі не беру". Політв'язень Балух відмовився приходити на "суд" окупантів

Там мають розглянути клопотання його захисту.

Ув'язнений в керченській колонії український активіст Володимир Балух відмовився від участі в засіданні так званого суду в Керчі.

Про це повідомляють Крим.Реалії.

На ньому 25 січня розглядали клопотання захисту щодо його умовно-дострокового звільнення. Володимир Балух прокоментував відмову від участі в засіданні словами: "У цирку участі не беру".

Як повідомив журналіст Антон Наумлюк, "суд" відмовив захисту Балуха в умовно-достроковому звільненні політв'язня.

Владимир Балух Керченский горсуд отказал в условно-досрочном освобождении Владимиру Балуху.

Опубліковано Anton Naumlyuk Пʼятниця, 25 січня 2019 р.

Відео Кримський "суд" сьогодні має розглянути клопотання захисників українського активіста Балуха

Кримчанин Володимир Балух після анексії півострова визнавати російську владу не погодився і вивісив на своєму будинку синьо-жовтий прапор. До нього тоді завітала ФСБ. Після кількох обшуків російські силовики ніби знайшли на горищі будинку Балуха боєприпаси. 

Кримський "суд" сьогодні має розглянути клопотання захисників українського активіста Балуха

Нагадаємо, 5 липня так званий суд засудив Балуха до п'яти років позбавлення волі в рамках двох кримінальних справ. Його також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів.

Спершу Володимира Балуха засудили до трьох років і семи місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку.

19 березня Балух оголосив безстрокове голодування. Адвокат Ольга Дінзе наголошувала, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги. Сам ув’язнений неодноразово повідомляв про знущання над ним в Сімферопольському СІЗО.

Після місяця повної відмови від прийому їжі кримський архієпископ УПЦ КП Климент переконав Балуха вживати мінімальний набір продуктів (дві склянки вівсяного киселю, 50-70 грамів сухарів з чорного хліба і чай з медом).

9 жовтня Балух припинив голодування на час етапу до колонії в Росії, однак зазначив, що їжі, яку там даватимуть, не вживатиме та не одягатиме російську тюремну робу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів