Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЦВК похизувались, що підбили підсумки першого туру виборів рекордно швидко

Важливо, що результати збіглися з дослідженнями та екзит-полами.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що результати першого туру виборів президента України порахували якісно, а також рекордно швидко.

Про це йдеться на її сторінці у Facebook.

Сліпачук пояснила, що також показово, що результати виборів збіглися з соціологічними дослідженнями, екзит-полами телеканалів і штабів кандидатів, паралельними підрахунками спостерігачів від громадських організацій.

Так, вона повідомила, що підсумки першого туру виборів президента цього року були підбиті протягом рекордних семи днів. "Перед нами стояло гранично відповідальне і важливе завдання – зафіксувати результати народного волевиявлення у день чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. І ми це зробили. При чому в рекордно короткий термін – за сім днів цього не робили ніколи", - написала Сліпачук.

Сьогодні ми завершили один з найважливіших етапів виборчого процесу виборів Президента України. Перед нами стояло...

Опубліковано Тетяною Сліпачук Неділя, 7 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції