Перейти до змісту
У ЦВК пояснили, чому на виборах не можна буде проголосувати з цифровим паспортом із "Дії"

У ЦВК пояснили, чому на виборах не можна буде проголосувати з цифровим паспортом із "Дії"

На виборчих дільницях не буде спеціальних пристроїв для зчитування інформації.

Проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня із цифровим паспортом із застосунку "Дія" не можна буде, бо на дільницях не буде спеціальних пристроїв для зчитування інформації. Тому варто йти голосувати з паспортом-книжечкою чи ID-карткою.

Про це зазначила секретарка Центральної виборчої комісії Олена Гатаулліна.

"Рекомендую всім виборцям йти на дільницю з паспортом у вигляді книжечки або ІD-картки. Адже пред'явити паспорт для отримання бюлетеня в додатку "Дія" можна буде лише за умови наявності у ДВК технічних пристроїв, за допомогою яких можна перевірити такий паспорт, станом на зараз у ДВК таких пристроїв немає", - пояснила Гатаулліна.

До приміщення голосування виборці повинні заходити в захисних масках – через пандемію коронавірусу. Проте безпосередньо перед видаванням бюлетенів виборець повинен бути зняти маску – щоб член ДВК ідентифікував особу.

"При перевірці паспорта сторінку з місцем реєстрації члену ДВК перевіряти не потрібно, адже тепер виборча адреса це не завжди адреса місця реєстрації.  Відсутність в паспорті вклеєного в 25/45 років фото не є підставою для невидачі бюлетеня", - зазначила Гатаулліна.

Раніше в ЦВК пояснили нюанси заповнення бюлетеня на місцевих виборах.

Місцеві вибори в Україні відбудуться в неділю, 25 жовтня 2020 року. Виборчі дільниці будуть відчинені від 08:00 до 20:00. Варто зазначити, що саме цього дня Україна перейде на зимовий час.

Відео Як проходитимуть місцеві вибори — розмова з головою Комітету виборців України Олексієм Кошелем

Менше ніж три тижні залишається, щоб визначитись із  кандидатами на місцевих виборах. 25 жовтня ми обиратимемо місцевого голову, міську або селищну раду, районну раду в містах, обласну раду та районну раду в нових районах. Як голосуватимемо  25 жовтня? Які нововведення на нас чекають? Про це розповість голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Як проходитимуть місцеві вибори — розмова з головою Комітету виборців України Олексієм Кошелем

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин