У ЦВК заявили, що не збиралися анульовувати результати виборів у Дніпропетровську

Дата публікації
У ЦВК заявили, що не збиралися анульовувати результати виборів у Дніпропетровську

Усенко-Чорна заявила, що ніяких засідань щодо ТВК у Дніпропетровську не проводили. / УНІАН

Усенко-Чорна наголосила, що жодних засідань щодо припинення діяльності ТВК у Дніпропетровську не було.

Ввечері, 15 листопада, у ЦВК заявили, що жодних засідань щодо припинення діяльності ТВК у Дніпропетровську не було. Про це заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

"Стало відомо, що нібито створюється скандальна ситуація з приводу того, що ЦВК має ухвалювати якісь рішення та припиняти повноваження якихось членів ТВК. У неділю жодного засідання з цього приводу ЦВК проводити не буде", - заявила вона.

Усенко-Чорна також наголосила, що у Центрвиборчкомі відбулася "одна з рядових робочих нарад", де обговорювалися проблемні питання, жодних засідань щодо припинення діяльності ТВК у Дніпропетровську не було.

Вона також уточнила, що обговорювалося питання щодо організації роботи Дніпропетровської міської виборчої комісії. "До ЦВК дійшла низка звернень, надійшла низка скарг, надійшли матеріали. Стоїть питання щодо ротації членів районних виборчих комісій у Дніпропетровськ. Обговорювались ці питання", - сказала Усенко-Чорна.

Другий тур виборів. Дані екзит-полів

"Жодного рішення ЦВК не приймало. І жодного засідання сьогодні не проводилось. Це фейкова новина і мені дуже шкода, що один із членів ЦВК причетний до цього", - резюмувала вона.

Як відомо, раніше з'явилася інформація, що результати виборів мера Дніпропетровська можуть визнати недійсними. Про це у своєму Фейсбуці писав кандидат у мери Дніпропетровська Борис Філатов.

За його словами, голова ЦВК Михайло Охендовський планував зібрати членів Центральної виборчої комісії, щоб анулювати повноваження міського виборчкому і таким чином зірвати вибори в Дніпропетровську.

В ефірі ТСН.Тиждень озвучили результати власного екзит-полу каналу «1+1»

В ефірі ТСН.Тиждень озвучили результати власного екзит-полу каналу «1+1»

Наступна публікація