Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У день виборів українцям оголосять результати телевізійного екзит-полу

Телеглядачі зможуть дізнатися про попередні результати голосування з екранів телевізорів.

Завтра, 25 травня, в Україні відбудеться телевізійний екзит-пол, за допомогою якого глядачі зможуть дізнатися попередні результати голосування на виборах.

Всеукраїнський телевізійний екзит- пол завтра проводитиме компанія "TNS в Україні" на замовлення чотирьох телеканалів – "1 +1" , ICTV , ТРК "Україна " та "Інтер". Попередні результати також будуть оголошені у неділю. Інтернет-користувачі та телеглядачі зможуть першими дізнатися про їхні результати на сайті ТСН.ua та телеканалі "1+1" о 20:00 25 травня.

Під час екзит-полу експерти збираються опитати 20 тис. респондентів на 610 виборчих дільницях. У вибірку не потрапить Крим , а також деякі міста на Сході України, зокрема, Краматорськ,Слов'янськ і Нікополь.

Також 25 травня в день виборів президента по всій Україні проведуть "Національний екзит –пол". Його організатором є консорціум компаній у складі Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) і Центр Разумкова.

Під час цього екзит -полу буде опитано близько 17 тис. респондентів на 400 виборчих дільницях (по 200 для кожної дослідницької компанії ) на всій території України, за винятком Криму .

Попередні результати національного екзит-полу, відразу після закриття виборчих дільниць , 25 травня в 20:01 будуть оприлюднені на прес-конференції в агентстві "Укрінформ", а детальний звіт за результатами екзит-полу буде оприлюднений після отримання паперових анкет, орієнтовно 3 червня.

Нагадаємо, сьогодні в Україні стартував день агітаційної "тиші" перед виборами

Залиште свій коментар

Вибір редакції