Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдепі пояснили, як вплине на Україну виведення бойової авіації РФ із Сирії

Нуланд пообіцяла велику фінансову підтримку українській армії.

Після виведення військ Росії із Сирії світ може повернути увагу до України.

Про це повідомила під час слухань у Сенаті США щодо проведення реформ в Україні і другої річниці початку збройної агресії Росії на Донбасі та Криму офіційний уповноважений Державного департаменту США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд.

Зазначимо, що напередодні, 14 березня, Кремль ухвалив рішення про часткове виведення свого військового контингенту із Сирії

За її словами, Вашингтон констатує зростання насильства на сході України. Попри заяви президента РФ Володимира Путіна, Росія і бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ. "2016 рік може стати поворотним, якщо побачимо спад насильства. Вибори на Донбасі можливі", - переконана вона.

Вікторія Нуланд також вважає, що головними викликами безпеці України продовжує залишатися військова агресія Росії на Донбасі та в Криму. Вона підтвердила тезу, що США не скасують "кримські" санкції щодо Кремля, поки півострів не повернеться до складу України. На запитання про малу ефективність санкційної політики, Нуланд пообіцяла подумати над новими можливостями. 

Крім того, офіційний уповноважений Державного департаменту США у справах Європи та Євразії зазначила, що на 2016 США виділять "великий бюджет на підтримку ЗСУ".

Залиште свій коментар

Вибір редакції