У Держдумі РФ створили робочу групу з оцінки збитків від "анексії" Криму Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У МЗС України задумалися про підрахунок збитків від століть російської окупації України.

У Держдумі РФ створили робочу групу, яка повинна оцінити збиток від "анексії Криму Україною.

Про це заявив голова палати російського парламенту В'ячеслав Володін, передає "Дощ".

За його словами, робоча група аналізуватиме шкоду і збитки, "нанесені Криму і Севастополю за 23 роки анексії Криму і Севастополя Україною".

До роботи над оцінкою "шкоди" хочуть привернути економістів, вчених, представників регіонів. Робочу групу очолить перший віце-спікер Держдуми Іван Мельников.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, коментуючи цю новину, заявив, що "в Держдумі чергова криза жанру".

"Взялися вважати борг України за 23 роки анексії Криму": створили робочу групу, оцінюють збитки, все серйозно. У нас чомусь нікому в голову не приходило вимагати компенсації за кілька століть російської окупації України? А хоча...", – написав він у Twitter.

Нагадаємо, раніше США, ЄС і Великобританія річницю окупації Криму заявили про підтримку суверенітету України і заявили, що ніколи не визнають анексію півострова Росією.

У свою чергу, голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін 15 березня заявив, що Україна повинна відшкодувати аннексированному Криму втрати, які нібито протягом 25 років півострів зазнав від "руйнівної політики".

ВідеоП'ять років без Криму: ТСН зібрала ексклюзивні кадри та болісні спогади очевидців

П'ять років, як росіяни переслідують на півострові кримських татар і знищують там усе, що нагадує про Україну. У сюжеті - ексклюзивні кадри за два дні до взяття росіянами української території та болісні спогади про ті дні, коли  ми бачили, як Росія через Керч завозила військову техніку. Її "зелені чоловічки" зухвало розказували, як візьмуть півострів. А ми ще вірили у краще.  

П'ять років без Криму: ТСН зібрала ексклюзивні кадри та болісні спогади очевидців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції