У Держдумі РФ відреагували на заклик НАТО забратися з анексованого Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Росії продовжують наполягати, що анексія "законна".

Голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький заявив, що у "Росії вистачить сил і засобів захистити Крим від посягань на півострів, зокрема з боку НАТО".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Росія".

Слуцкий заявив журналістам, що "питання приналежності півострова для Росії закрите".

"Це наша земля, і ми будемо її захищати. Коштів і сил для цього вистачить. Заклики глави військового комітету НАТО Стюарта Піча до російських військ покинути Крим тільки на перший погляд можуть здатися неадекватними. Насправді подібні висловлювання відображають загальний антиросійський курс альянсу і служать виправданням для посилення його активності на південних рубежах Росії", - сказав він.

Він зазначив, що "ні США, ні Євросоюз, ні НАТО не можуть нав'язувати свою волю кримському народу і дезавуювати підсумки референдуму про возз'єднання з РФ".

Нагадаємо, очільник НАТО Стюарт Піч закликав Росію відпустити захоплених у полон моряків ВМС ЗСУ України та українські військові кораблі, а також покинути Крим і припинити надавати підтримку бойовикам на сході України.

Відео Столтенберг запросив Зеленського відвідати штаб-квартиру НАТО

Один за одним надходять вітання і запрошення від світових лідерів до Володимира Зеленського. Зателефонував голова європейської ради Дональд Туск, особисто пообіцяв підтримку від Євросоюзу. На сторінці у Twitter українською написав, що чекає новообраного президента на саміті Україна-ЄС 8 липня.  

Столтенберг запросив Зеленського відвідати штаб-квартиру НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції