Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держприкордонслужбі оприлюднили подробиці щодо вбивства російського прикордонника

Нападниками є вихідці з Кавказу, які перебували у розшуку.

Українські прикордонники підтвердили факт нападу на російських колег, унаслідок якого один із військових РФ загинув, і спростували інформацію, що зловмисники рухалися з території України.

Про це заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, пише "Українська правда".

"Інформація про те, що ця група рухалась з України, не відповідає дійсності. Це черговий російський фейк", - наголосив він.

За словами Слободяна, це була група громадян Росії, вихідців із Кавказу, які перебували у федеральному всеросійському розшуку і рухались у бік кордону з Україною, а не навпаки.

Водночас український прикордонник зазначив, що в разі порушень державного кордону сторона негайно повідомляє іншу сторону, щоб встановити факт порушення, закріпити це у відповідних протоколах, тож, якби бойовики прямували з України, саме так мала вчинити Росія.

"У цьому випадку жодної інформації від Росії з приводу порушення державного кордону не надходило. Перевірка лінії кордону не підтвердила факти порушень кордону", - запевнив він.

Нагадаємо, раніше російський ТАСС повідомив, що в районі селища Тьоткіне, через яке проходить українсько-російський кордон, під час спецоперації загинув російський прикордонник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції