У Держприкордонслужбі пообіцяли відібрати у Саакашвілі паспорт та не пустити до України

Прикордонники вилучать у політика документи.

У Держприкордонслужбі заявили, що екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі під час спроби перетину українського кордону буде вилучено паспорт, а сам він не буде пропущений до України.

Про це заявив перший заступник голови відомства Василь Серватюк, передає Інтерфакс.

"Указ президента України і доручення Державної міграційної служби України в Державній прикордонній службі є. В указі і дорученні відповідні документи визнані недійсними і нам доручено, що в разі виявлення таких документів вони вилучаються, складаються відповідні документи і передаються в Державну міграційну службу ", - сказав він.

За його словами, прикордонник, виявивши під час контролю український паспорт Саакашвілі або інший паспорт, який є в базі даних і який є недійсним, діє відповідно до визначеного йому алгоритмом.

"Паспорт вилучається, дається довідка про його вилучення, і цю особу не пропускають через державний кордон, оскільки у цього громадянина немає документів, які дають право для перетину кордону", - пояснив він.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися "законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії

ВідеоАдміністрація Президента офіційно підтвердила позбавлення Саакашвілі українського громадянства

Залиште свій коментар