У Дніпропетровську обіцяють влаштувати "зеленим чоловічкам" другий Сталінград

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпропетровську обіцяють влаштувати "зеленим чоловічкам" другий Сталінград

У Дніпропетровську з'явиться спецбатальйон / Фото: УНІАН

Бійцям платитимуть не менше однієї тисячі доларів.

У Дніпропетровську буде сформований батальйон спеціального призначення.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан.

За його словами, формування починається з понеділка, а його бійці не будуть представляти жодних політичних організацій.

"Насамперед на службу будуть зараховані добровольці з бойовим досвідом та практикою служби в збройних силах і правоохоронних органах", - розповів чиновник, додавши, що зарплата рядового бійця цього елітного підрозділу буде становити не менше однієї тисячі доларів в гривневому еквіваленті, а командирського складу - від трьох до п'яти тисяч доларів. Частково фінансування виділяється МВС, а дофінансовувати буде команда губернатора", - зазначив він.

При цьому командирами будуть призначені досвідчені офіцери-"афганці", яких підберуть за своїми бойовими якостями і заслугами, а не за принципом зв'язків і знайомств.

"Озброєння батальйону буде забезпечено зі складів МВС та МО України. Операції будуть плануватися і проводитися у взаємодії з державними органами. Особистий контроль за діями батальйону спецназу "Дніпро" буде здійснювати голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський", - уточнив Геннадій Корбан.

"По-перше, хочу попередити всіх так званих "зелених чоловічків", - на відміну від інших, ми не боягузи і при спробі захоплення будівель підрозділів СБУ та МВС будемо одразу стріляти на ураження. Всі, хто захоче влаштувати війну в області, повинні знати, що Дніпропетровськ стане для них другим Сталінградом, тільки в цій битві виграє український народ", - додав заступник голови Дніпропетровської ОДА.

Нагадаємо, в суботу на всіх в'їздах в Дніпропетровськ встановили блок-пости.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація