Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Добропіллі прихильники "ДНР" хотіли псевдореферендумом повернути спосіб життя до революції

На Донеччині шахтарі голосували за приєднання до Дніпра заради єдиної України та уникнення кровопролиття.

Референдуми на Донеччині розпочалися учора о восьмій ранку. Журналісти ТСН побували на голосуванні в Добропіллі, - це єдиний район на Донеччині, якому вдалося зберегти українські прапори на будівлях та уникнути протистоянь, - йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Просто на центральній площі розпочалися два референдуми одночасно: біля палацу культури - за "Донецьку народну республіку", а навпроти біля виконкому - за приєднання до Дніпропетровської області. Голосування відбувалося просто неба.

Щоправда, на референдумі щодо приєднання до Дніпропетровщини скриньки були прозорі та опломбовані, а на референдумі "ДНР"- картонні коробки. Деякі жителі Добропілля вкидали бюлетені і туди, і туди. Шахтарі переконували, що голосують за єдину Україну. Мовляв, батьківщина має бути тільки одна. Людям хочеться миру і спокою, бути щасливими і незалежними. Також вони не хочуть кровопролиття на Донбасі. Між опонентами на площі відбувалися лише суперечки.

Цікава деталь: прихильники "Донецької народної республіки" тут були переконані, що про жодне відділення від України не йдеться. Просто у такий спосіб вони повернуть життя, яке було до революції. У виборчих комісіях по обидва боки серед волонтерів були мешканці міста.

На референдумі щодо приєднання до Дніпропетровської області загалом було відкрито 42 стаціонарні дільниці і ще близько сотні мобільних. Не вдалося забезпечити голосування у Словʼянську та Краматорську, у Маріуполі замість трьох дільниць відкрили лише одну. Голосування тривало до десятої вечора. 

Організатори цього референдуму переконують, що на відміну від інших опитувань, їхнє може мати юридичну силу, оскільки йдеться лише про територіальні зміни у межах України. Вже сьогодні вночі бюлетені під охороною доправлять до Дніпропетровська.

Нагадаємо, що на Луганщині фермери та шахтарі проігнорували псевдореферендум

Кореспондент ТСН Ольга Павловська.

ВідеоУ Дніпропетровську люди голосували за єдину Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції