Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До другого туру президентських виборів зараз пройшли б Зеленський і Бойко - опитування

До другого туру президентських виборів зараз пройшли б Зеленський і Бойко - опитування

За Бойка б проголосував кожен п'ятий українець, який збирається брати участь у виборах і визначився з кандидатом.

Якби вибори президента відбувалися найближчим часом, до другого туру пройшли б чинний президент Володимир Зеленський та співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко.

Про це свідчать результати опитування соціологічною службою Центру Разумкова від 17 до 24 червня. 

Так, Зеленський отримав підтримку 34,6% опитаних, серед тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Бойко - 20%. Експрезидент Петро Порошенко - 16,1%.

Окрім цього, у другому турі Зеленський все ще перемагає Петра Порошенка. За чинного президента проголосували 69,8% опитаних українців, які збираються брати участь у виборах і визначилися з кандидатом, а за його попередника - 30,2%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова від 17 до 24 червня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування проведене в рамках дослідницького проекту Центру Разумкова, що здійснюється за підтримки Представництва "Фонду Фрідріха Науманна за свободу" в Україні.

Раніше українців запитали про підсумки першого року президента Зеленського. Загалом 37% опитаних оцінили його діяльність "добре" або "дуже добре". Відносна більшість, 34% опитаних, оцінили діяльність на "3" ("не погано і не добре"), а 28% — "досить погано" або "дуже погано".

Відео Бойко і Медведчук провели "економічні перемовини" з прем'єр-міністром Росії

Українські політики поїхали до Москви. Одразу кілька українських новинних каналів сьогодні транслювали неанонсовані переговори кандидата в президенти України Юрія Бойка з російським прем'єром Медведєвим. Учасники зустрічі назвали це "економічними перемовами".  

Бойко і Медведчук провели "економічні перемовини" з прем'єр-міністром Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції