Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У дружини Зеленського виявили коронавірус: перша леді розповіла про своє лікування та самопочуття

У дружини Зеленського виявили коронавірус: перша леді розповіла про своє лікування та самопочуття

Де інфікувалася Олена Зеленська, поки невідомо.

Дружина президента України Олена Зеленська, у якої лабораторно підтвердили зараження новим коронавірусом COVID-19, почувається задовільно і перебуває на амбулаторному лікуванні. Результати тесту глави держави Володимира Зеленського та їхніх дітей негативні.

Про це перша леді написала у своєму Instagram.

Олена Зеленська уточнила, що після отримання позитивного тесту на коронавірус вона ізолювалася від інших членів сім’ї, зокрема від чоловіка, президента Володимира Зеленського, та двох дітей. Де заразилася, перша леді не знає, оскільки переконує, що дотримувалася всіх правил безпеки, а тому виявлення COVID-19 стало для неї несподіванкою.

"Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів... Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні", - написала Олена Зеленська.

Перша леді наголосила, що послаблення карантину не означає того, що новий коронавірус COVID-19 зник. Дружина президента зауважила, що небезпека зараження не минула. Тому вона закликала українців ретельно стежити за своїм здоров'ям та дотримуватися правил карантину. Зеленська зазначила, що "маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей".

"Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті...Багато хто каже: "Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!". Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути небезпечним для тих, хто поруч", - підсумувала Олена Зеленська.

Нагадаємо, Офіс президента 12 червня повідомив, що дружина президента України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19.  Наразі встановлюється, де та коли могла заразитися перша леді. Усім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та за можливості також пройти тестування.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції