У ДУС розповіли, скільки коштували бюджету закордонні візити делегацій на чолі з Зеленським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На польоти президента за кордон витратили майже 19 млн гривень.

На закордонні офіційні візити делегацій на чолі з президентом України Володимиром Зеленським від дня його інавгурації витратили майже 19 млн грн.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на інформаційний запит УНН.

"На забезпечення візитів офіційних делегацій на чолі з президентом України за кордон за період від 20 травня до 19 листопада 2019 року Державним управлінням справами здійснено оплату в сумі 18 811,2 тис. гривень", - йдеться у документі.

Зазначимо, раніше рух ЧЕСНО підрахував, що на передвиборну кампанію Володимир Зеленський витратив 156 млн гривень. Виборчий фонд чинного президента фінансувався з різних джерел.

Нагадаємо, 26 листопада президент України вирушив із офіційним візитом до Естонії, де підписав із президенткою Керсті Кальюлайд спільну заяву щодо подальшої співпраці. Зокрема, вони домовились співпрацювати в галузі електронного урядування. Окрім цього Зеленському в Естонії подарували електровелосипед.

Відео Президентка Естонії подарувала Зеленському електровелосипед з іменною табличкою

На рамі є напис - "Президенту України, його високоповажності Володимиру Зеленському". Електровелосипед цієї марки коштує дві з половиною тисячі євро. Це не дорого, порівняно з іншими брендами. Подружжя Зеленських, своєю чергою, презентувало пані Кальюлайд українську вишиванку. Обмін дарунками відбувся з нагоди офіційного візиту Зеленського до Естонії.  

Президентка Естонії подарувала Зеленському електровелосипед з іменною табличкою

У жовтні Зеленський літав з офіційним візитом до Латвії, де провів зустріч зі спікеркою латвійського Саейму (парламенту) Інарою Мурнієце. Сторони обговорили міжпарламентську співпрацю,а також координацію дій у рамках "Східного партнерства". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції