У доньки екс-заступника Льовочкіна виявили 14 незадекларованих квартир

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слідчі перевірили і банківські скриньки колишнього високопосадовця. 

Слідчі ГПУ виявили у доньки колишнього заступника глави Адміністрації президента та екс-очільника Сумської ОДА Юрія Чмиря 14 не вказаних у декларації київських квартир.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

"В результаті перевірки інформації ЗМІ про незаконне збагачення Чмиря - колишнього голови Сумської ОДА та екс-заступника Адміністрації президента Януковича слідчі ГПУ виявили не тільки 14 київських квартир у доньки екс-високопосадовця, але й значні кошти, не відображені у е-декларації", - йдеться у його повідомленні в соціальній мережі Facebook.

В результаті перевірки інформації ЗМІ про незаконне збагачення Ю. Чмиря - колишньго Голови Сумської ОДА та екс заступник...

Опубликовано Юрій Луценко 6 июля 2017 г.

Також під час обшуків двох його банківських скриньок  виявили значну суму незадекларованих коштів.

"Під час обшуків двох банківських скриньок Чмиря замість задекларованих ним 572 тис. дол. знайшли 1 млн 180 тис." - додав Луценко.

Він наголосив, що такі дії підпадають під статтю про внесення до декларації завідомо неправдивих даних, а покарання за це передбачає до двох років позбавлення волі.

Нагадаємо, Чмирь очолював Сумську ОДА з 2010 по 2013 рік, а в грудні 2013 був призначений заступником глави АП Сергія Льовочкіна. У 2014 році прокуратура відкривала проти Чмиря кримінальне провадження за вимагання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції