Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Фірташа переконують, що прокуратура Німеччини не має звинувачень проти нього

Адвокат поскаржився на посла в Австрії главі МЗС України.

Сьогодні, 30 квітня, прес-служба українського олігарха Дмитра Фірташа повідомила, що прокуратура Німеччини підтвердила відсутність звинувачень щодо нього. 

Зазначено, що у своєму листі до адвокатів Фірташа прокуратура Німеччини у м.Шверін офіційно підтвердила, що Фірташ не є обвинуваченим у справі, в рамках якого розслідується діяльність німецького консультанта, який фігурує під ім'ям Христина В. 

"Це спростовує заяви, які зробив чинний посол Україна в Австрії Олександр Щерба, які були широко поширені у міжнародних ЗМІ", - йдеться у заяві.

"Проти Фірташа відсутні будь-які звинувачення з боку як німецьких, так і австрійських властей. Єдиною справою, що перебуває у провадженні, є позов США, за яким австрійський суд виніс рішення про його політичну мотивацію, і за яким в даний час розглядається апеляція. Обшук, що проводився у віденському помешканні Фірташа, відноситься до справи, по якій Фірташ виступає свідком, а не обвинуваченим", - заявив австрійський адвокат Фірташа Дітер Бомдорфер. 

"Заяву про те, що це розслідування пов'язане зі "справою Фірташа", або що пану Фірташу або кому-небудь з його представників пред'явлено звинувачення або підозру у корупції у даній справі, є хибною, вводить громадськість в оману і завдає шкоди", - зазначив Бомдорфер. 

Він заявив, що звернувся до посла України в Австрії "з письмовим проханням прояснити, на якій підставі він зробив свій публічний коментар, який був спростований слідчими органами Німеччини". 

Раніше повідомлялося, що чиновники кримінальної поліції німецької землі Мекленбург-Передня Померанія за великі гроші "зливали" українському олігарху Дмитру Фірташу інформацію щодо його справи. Четверо німців були заарештовані через підозру у незаконному зборі і продажу інформації на користь Дмитра Фірташа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції