У ГПУ наказали обшукати та прослухати телефони слідчих справи "діамантових прокурорів"

На думку заступника генпрокурора, обшуки відбудуться через кільки місяців, "аби було, що знайти".

В усіх слідчих та прокурорах, які розслідують скандальну справу "діамантових прокурорів" проведуть обшуки та прослухають телефони.

Про це заявив заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе під час прес-конференції, повідомляє Еспресо.TV.

"За нашою інформацією, вже є ухвала щодо наших обшуків, і незабаром їх проведуть", - повідомив Сакварелідзе.

Також заступник генпрокурора додав, що, окрім цього, ухвалені прослуховування телефонів усіх слідчих причетних до справи. Обшуки та прослуховування мають організувати приблизно через декілька місяців, аби "було що знайти".

Сьогодні зранку, 24 березня, Давід Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook повідомив, що співробітникам Генеральної прокуратури України, які працювали над справою "діамантових прокурорів" - продовжують отримувати повідомлення про звільнення.

"Звільнення тривають !!! Сьогодні всім іншим нашим хлопцям, які безпосередньо брали участь у справі "діамантових прокурорів", продовжують по черзі вручати повідомлення про звільнення", - написав він у соціальній мережі.

 

Увольнения продолжаются!!! Сегодня всем остальным нашим ребятам, которые непосредственно участвовали в деле "бриллиантовых" прокуроров, продолжают по очереди вручать уведомления об увольнении!!!

Опубликовано Davit Sakvarelidze 24 марта 2016 г.

Також, Сакварелідзе розповів, що сьогодні зустрічався з генеральним прокурором Віктором Шокіним. За його словами, генпрокурор так і не зміг роз'яснити ситуацію щодо звільнення слідчих скандальної справи, повідомляє Інтерфакс.

"Він (Шокін - ред.) перебуває на роботі, він зі мною розмовляв і сказав, що не розуміє, чому я це роблю. Я теж не розумію, чому генеральний прокурор опускається до такої міри і розправляється з рядовими слідчими Генпрокуратури", - повідомив Сакварелідзе.

Він додав, що під час його розмови з Віктором Шокіним, той не зміг пояснити чому звільняє співробітників прокуратури, пояснюючи, що насправді нікого не звільняє. Проте, в руках у Сакварелідзе були конкретні дані, які доводять протилежне.

"Ці слідчі місяць тому всі були виведені зі штату, щоб паралізувати всю роботу нашого управління, паралізувати суд по "діамантовим прокурорам". Офіційна причина - це реорганізація. Шокін порушив своє слово, порушив слово генпрокурора, яке було мені дано особисто ", - розповів він.

 

Увольнения продолжаются!!! Сегодня всем остальным нашим ребятам, которые непосредственно участвовали в деле "бриллиантов...

Опубликовано Davit Sakvarelidze 24 марта 2016 г.

За його словами, повідомлення про звільнення отримали 15 співробітників прокуратури, але за кожного з них він пообіцяв "боротися до останньої краплі крові".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: