Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Генпрокуратурі натякнули на вручення підозри Азарову

Статус екс-прем'єра може змінитися зі свідка на підозрюваного.

У Генеральній прокуратурі України 9 серпня чекали для дачі свідчень Миколу та Олексія Азарових. Їх викликали на допит як свідків по справі щодо розкрадання газу незаконного видобутку та привласнення майна компаній "Укргазвидобування" й "Укрнафта", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Організатором цього злочинного угруповання по справі проходить утікач Віктор Янукович. Збитки для держави ГПУ оцінює у 2 млрд гривень.

Відео У ГПУ розповіли про неявку Азарових на допит та можливу зміну їх статусу на підозрюваних

Замість Азарових у Генпрокуратуру прийшли адвокати і надали засвідчені російським нотаріусом документи про те, що мають право представляти інтереси родини екс-посадовця. У ГПУ ж попередили, що статус Азарових може змінитися зі свідків на підозрюваних. "Якщо буде достатньо підстав, щоб повідомити цим особам про підозру", - пояснила прокурор ГПУ Ольга Коріняк.

Про те, що Микола Азаров і його син Олексій викликаються на допит, Генпрокуратура повідомила 4 серпня. Сам Азаров у соцмережах відреагував на повістку наступним чином: "Чергова мильна бульбашка київської прокуратури. Після державного перевороту, Генеральної прокуратури як органу нагляду за дотриманням закону і Конституції в Україні не існує".

Залиште свій коментар

Вибір редакції