Ексміністр Злочевський фігурує у 13 "кейсах" ГПУ. Справи передадуть до ДБР, НАБУ і СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Злочевському розширили підозру.

Ексміністру екології та природних ресурсів Миколі Злочевському, який перебуває у розшуку, Генпрокуратура змінила кваліфікацію підозри, розширивши її. Зараз слідчі ГПУ мають понад десять "кейсів", в яких фігурує ексміністр Злочевський.

Про це заявив генпрокурор Руслан Рябошапка під час брифінгу 20 листопада.

"Провадження щодо Злочевського було зупинено у зв'язку з розшуком останнього. Провадження було відновлено, змінено підозру і провадження знову зупинено. Тобто, фактично, нічого не відбулося, окрім розширення підозри", - прокоментував Руслан Рябошапка.

За його словами, наразі є 13 "кейсів", у яких фігурує ексміністр Злочевський. "У деяких зустрічається слово, що означає "компанія". Ще в деяких "кейсах" зустрічається слова з іменем особи, про яку ви говорили ( Злочевський - ред). Що далі буде з цими "кейсами" – невідомо, оскільки ми уже не можемо їх розслідувати. Відповідно вони будуть передані до інших відомств. Деякі будуть передані, можливо, до ДБР, деякі до НАБУ, а деякі й до СБУ, де це пов'язно із тероризмом" - додав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат Олександр Онищенко, який переховується поза межами України від кримінального переслідування, опублікував аудіозапис розмови нібито з президентом Петром Порошенком 2016 року щодо ексміністра екології часів Януковича Миколи Злочевського

27 листопада 2014 року ГПУ порушувала кримінальне впровадження щодо Злочевського. Його майно, а саме два котеджі, дві земельні ділянки, домоволодіння площею 922 кв. м та автомобіль Rolls-Royse Phantom, було заарештовано, але наприкінці січня 2015 року Печерський суд Києва скасував рішення.

Злочевського звинувачували у розкраданні державних надр, а після Майдану він втік з України, його було оголошено в розшук. Проте МВС зняло із розшуку ексміністра екології 2016 року.

У січні 2017 року навколо зустрічі Злочевського з першим заступником голови депутатської фракції БПП Ігорем Кононенком зчинився скандал. Щоправда у ГПУ цією зустріччю не зацікавились, оскільки ще у 2016 році справу щодо незаконного збагачення Злочевського було закрито. Натомість правозахисники з Transparency International Ukraine вимагали справу проти ексміністра поновити, а співробітників ГПУ притягнути до відповідальності.

Відео Віце-прем'єр Володимир Кістіон пояснив свою зустріч із Миколою Злочевським у Монако

Залиште свій коментар

Вибір редакції