"У голові – туман, тіло німіє". До тяжких діагнозів Сенцова додалась гіпоксія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серце та мозок Олега не насичуються киснем.

Уповноважена України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що в Олега Сенцова погіршився стан здоров’я – у нього почалась гіпоксія.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Мозку та серцю Олега не вистачає кисню. Від цього у його голові – туман, все тіло німіє", - написала омбудсмен.

Вона додала, що не вірить жодному слову РФ, де лише роблять гучні заяви, офіційного підтвердження яким немає. "Олег Сенцов на межі. Інакше він не написав би заповіт на свою творчість. Але незламний, вперто бореться за долі усіх політв’язнів", - додала Денісова.

Знову отримала жахливу звістку. У Олега Сенцова погіршився стан здоров’я. До довгого списку тяжких діагнозів додалася...

Опубліковано Людмилою Денісовою Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Українська уповноважена з прав людини вимагає медичну довідку щодо стану здоров’я Олега Сенцова від незалежної медичної комісії, аби переконатися, що він отримає необхідну йому допомогу.

"Саме тому, вкотре звертаюся до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової та до голови ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини Михайла Федотова", - заявила вона.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції