У ГПУ попередили Порошенка, що подадуть до суду у разі його повторної неявки на допит

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокурор пояснив, що застосувати привід стосовно президента не можна через його статус.

Генеральна прокуратура повторно викликатиме президента України Петра Порошенка на допит, а в разі його повторної неявки подаватиме до суду.

Про це заявив керівник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, пише УНІАН.

"Оскільки він не з’явився, ми будемо його далі викликати, поки не реалізуємо ці наші процесуальні повноваження", - сказав він.

На думку керівника управління спецрозслідувань ГПУ, небажання Порошенка підписувати протокол допиту має вигляд "умисних дій". 

"Наразі привід застосувати не можна, тобто, якщо буде повторна неявка, ми будемо звертатися до суду, щоб він наклав штраф. Допоки він має статус президента – він не дозволяє застосовувати будь-який привід стосовно нього… Якщо закінчаться повноваження (президента) – будемо звертатися до суду щодо застосування приводу", - додав Горбатюк.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко проігнорував допит у ГПУ, куди його викликали як свідка у справах Майдану. Чинний президент не просив про перенесення допиту і не пояснив свою неявку.

Зазначимо, у час, на який було призначено допит, Порошенко був присутнім на церемонії призначення на посади суддів Верховного Суду у Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції