У ГПУ розповіли про арешт понад півтонни золота за кордоном у "сім'ї" Януковича

Загальний збиток, завданий державі екс-президентом Януковичем та його оточенням, становить близько 40 мільярдів доларів.

За кордоном було заарештовано більш ніж півтонни золота, вкраденого і вивезеного з України оточенням екс-президента України Віктора Януковича.

Про це повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін, передає Іnsider.

"Буквально кілька тижнів тому, в рамках співпраці з однією європейською країною, нами отримано інформацію про арешт великої партії золота, йдеться про більш ніж півтонни", - сказав Єнін.

За його словами, загальний збиток, завданий державі екс-президентом Януковичем та його оточенням, становить близько 40 мільярдів доларів.

Зазначається, що 1,5 мільярда - заарештованих в Україні, вже повернуті до державної скарбниці.

Також він повідомив, що на сьогодні в різних юрисдикціях, переважно європейських країн, заарештовано активів оточення Януковича на суму еквівалентну 200 мільйонам доларів. 

Раніше повідомлялося, що активи екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка в розмірі 20 мільйонів доларів заморожені в Ліхтенштейні. Правоохоронці твердять, розслідують 36 кримінальних проваджень, під підозрою перебувають 27 колишніх високопосадовців, які оголошені у державний розшук. На майно 13 з них накладено арешт, котрий стосується 30 одиниць автотранспорту, 8 одиниць водного транспорту, 57 земельних ділянок, 164 житлових об'єктів, 15 нежитлових, 32 гаражів, а також картин, ікон, цінних речей та зброї. 

ВідеоСхеми Клименка розкрито: прокуратура показала, як розкрадались мільярди за часів Янукокич

Залиште свій коментар