Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ завершили співбесіди із кандидатами у прокурори та слідчі Геніспекції

У відборі взяли участь 453 кандидати.

Завершено проведення співбесід із кандидатами на адміністративні посади, посади прокурорів та слідчих Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

Про це інформує сайт ГПУ.

Незалежна Генеральна інспекція створюється за прозорою процедурою відповідно до взірця офісу Генеральної інспекції Департаменту юстиції США. У доборі, який здійснювався на 15 адміністративних посад, 44 посади прокурорів та 10 посад слідчих Генеральної інспекції взяло участь 453 кандидати. Кандидатів тестували на знання законодавчої бази, на загальні здібності. Також відбулася співбесіда, яку пройшли 304 кандидати.

Упродовж жовтня - листопада комісією з добору проведено два етапи співбесід із 84 кандидатами на посаду керівника підрозділу.

За їх результатами 30 листопада 2016 року наказом Генерального прокурора призначено Володимира Уварова керівником Генеральної інспекції, якого рекомендувала комісія. У найстисліші терміни комісія з добору надасть Генеральному прокурору рекомендації щодо призначення працівників Генеральної інспекції, після чого зазначений підрозділ розпочне свою активну роботу.

Нагадаємо, що раніше конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Володимира Бондаренка державним секретарем Кабінету Міністрів. Бондаренко є першим заступником міністра Кабміну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції