У Харкові сепаратисти з бітами та вибуховими пакетами пішли в атаку на євромайданівців

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові сепаратисти з бітами та вибуховими пакетами пішли в атаку на євромайданівців

Одна з бійок між сепаратистами та проукраїнськими активістами в Харкові / glavnoe.ua

Проросійські активісти - в масках та з георгіївськими стрічками.

У ці хвилини в Харкові тривають жорсткі сутички між проросійськими та проукраїнськими активістами.

Першими в атаку на мітинг Євромайдану пішли сепаратисти, передає УНІАН.

Близько 19.20 велика кількість молодих людей у масках із битами та з георгіївськими стрічками спочатку почали закидати мітинг Євромайдану вибуховими пакетами. Потім погналися за людьми, що йшли в сторону парку Шевченка.

Нині на центральній площі Харкова – Свободи - лунають вибухи. Сутички також тривають біля одного з ресторанів в парку Шевченка.

Нагадаємо, вчора ввечері в Харкові сепаратисти захопили будівлю облдержадміністрації і встановили на ній прапор Росії. Сьогодні на будівлю ОДА повернули Державний прапор України замість встановлених раніше прапора Росії та прапора з гербом Харкова. В обладміністрації тривають переговори представників влади з протестувальниками, які зайняли будівлю.

Місцевий Євромайдан оголосив мобілізацію активістів на пікет перед будівлею Харківської облдержадміністрації, зайнятою проросійськими активістами.

Пізніше близько 100 осіб у масках і касках, із палицями, перейшли вулицю Сумську, пройшли кордон міліції й напали на людей, які стояли на площі Свободи з українськими прапорами.

Наступна публікація