Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кабміні чекають відкликання заяви про відставку Абромавичуса

В уряді сподіваються, що міністр приєднається до чотирьох колег, які це вже зробили.

У Кабінеті міністрів чекають на відкликання Айварасом Абромавичусом заяви про відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі. Про це повідомляє з будинку уряду кореспондент ТСН.

За наявною інформацію, після позачергового засідання Кабміну, на якому було оголошено про відкликання попередніх заяв чотирма іншими міністрами, в уряді всерйоз сподіваються на аналогічне рішення й п'ятого представника владної команди.

Разом із тим відомо, що Абромавичус не брав участі в екстреному засіданні уряду. За деякими даними, він вийшов із будівлі на Грушевського за кілька хвилин до початку зустрічі міністрів. Про те, чи пристане він на пропозицію уряду залишитися на роботі, Абромавичус чіткої відповіді не дав.

Як повідомлялося, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра.

Слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

4 лютого після зустрічі президента Петра Порошенка з послами країн G7 уряд зібрався на позачергове засідання. На ньому було оголошено, що чотири міністри, які раніше з різних причин написали заяви про відставку, відкликають їх. Це зробили міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не йде у відставку, а буде працювати разом однією командою.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції