У Кабміні запанував "чемоданний" настрій: міністри дають поради наступникам

В уряді виразно готуються до політичних змін у керівництві.

Міністри ще ухвалюють рішення, але вже не приховують, що діючий Кабмін доживає останні дні. У владних коридорах говорять лише про новий склад уряду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Засідання уряду в середу минуло дуже незвично. Несподівано добрим був прем'єр Арсеній Яценюк, який дозволив винести на обговорення всі пропозиції. Журналістів не просили залишити засідання після вступного слова, як це було раніше. А міністри, не соромлячись камер, давали поради наступникам.

Мало-хто приховував настрої, що це – останнє засідання уряду. Однак Яценюк закликав посадовців іще попрацювати, доки не буде сформовано нову коаліцію.

У коридорах будівлі на Грушевського всі так само перейняти прийдешніми змінами. Працівники міністерств більше обговорюють майбутнє, ніж займаються своїми посадовими обов'язками.

Як уже повідомлялося, Яценюк заявив, що він готовий йти на будь-які політичні рішення заради формування коаліції, нового складу Кабінету міністрів, призначення нового глави уряду та заради реформ. Прем'єр сподівається, що  наступний уряд матиме набагато кращі політичні умови для реалізації програм.

Тим часом у ЗМІ потрапив список майбутніх міністрів уряду Володимира Гройсмана. В ньому є прізвища Ложкіна, Міклоша, Нищука та інші.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

ВідеоНастрої і рішення уряду у підвішеному стані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: