У Києві голодують три нардепи, а у Львові протестну відмову від їжі почали свої Березюк та Сироїд

Причина голодування одна – львівський сміттєвий колапс.

Високопосадові голодувальники протестують просто під Адміністрацією президента проти бездіяльності влади у питанні вивезення сміття зі Львова, йдеться у ТСН.16:45.

Голова фракції "Самопомочі" Олег Березюк не покидає місця відучора, по обіді до нього приєдналась віце-спікер ВР Оксана Сироїд. Вона теж оголосила про голодування. До них приєднався ще один народний депутат від "Самопомочі" Тарас Пастух отже зараз вже троє людей оголосили голодування.

ВідеоДо голодування Олега Березюка приєдналася віце-спікер ВР Оксана Сироїд

Депутати перебрались у затінок, під Будинок з химерами. Тут зібралась і група їхньої підтримки, близько 20 чоловік. Оксана Сироїд каже, таке рішення визріло ще напередодні, але сьогодні вона після сварок у залі Верхової ради переконалась у тому, що це необхідно зробити.

Березюк на засіданні Ради сьогодні відсутній - продовжує голодування біля Адміністраціі президента. Каже, зараз вже відчуває втому, п'є лише воду.

У Львові під Ратушею також двоє голодувальників причому однофамільці київських голодувальників - Березюк та Сироїд.

Львівські Березюк і Сироїд вимагають, аби влада Львова врешті вивезла мотлох і вирішила проблему сміття. Відмовилась від їжі Ольга Березюк - виконувач обов'язків директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обладміністрації. Чиновниця взяла відпустку на час протесту. До Ратуші прийшла з водою і сумкою зі змінним одягом. Згодом до неї приєднався Олександр Сироїд - громадський активіст і помічник депутата міської ради від УКРОПу.

ВідеоУ Львові під Ратушею голодують однофамільці депутатів Березюк та Сироїд

Відомо, що до голодувальників виходив мер Садовий - питав, чи їм потрібна якась допомога. Ситуація з сміттям у Львові справді набирає загрозливих масштабів. У спальних районах мотлох не вивозили вже більше місяця. На асфальті гниє 9 тисяч тон відходів. Медики застерігають про спалах кишкових інфекцій.

Зазначимо, що у Львові сьогодні з інспекцією перебуває міністр охорони здоров'я Уляна Супрун – вона не побачила приводу оголошувати надзвичайну екологічну ситуацію.

Залиште свій коментар