У Києві розпочалася перша зустріч Зеленського із Блінкеном (фото)

У Києві розпочалася перша зустріч Зеленського із Блінкеном (фото)

Офіс Президента України

Після зустрічі Блінкен і Зеленський вийдуть на спільний брифінг.

Президент України Володимир Зеленський та державний секретар США Ентоні Блінкен розпочали свою робочу зустріч вдень 6 травня у Києві. Після завершення переговорів очікується коротка бесіда Зеленського та Блінкена з журналістами.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Так, Зеленський, вітаючи Ентоні Блінкена у Києві зауважив, що візит стратегічного партнера нашої держави до України є дуже важливим. Президент відзначив незмінну підтримку Штатів від початку агресії РФ в Україні та подякував за неї.

"Для мене особисто й для України дуже приємно й це честь – приймати делегацію Сполучених Штатів Америки, нашого стратегічного партнера, на такому високому рівні. Це дуже важливо насамперед для українського народу, для нашої незалежності й суверенітету, який, починаючи від 2014 року, США підтримують, і ми вдячні вам за цю підтримку", – заявив Володимир Зеленський.

Як відомо, у межах візиту Ентоні Блінкен також зустрінеться з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та іншими офіційними особами. Ознайомитися із детальною програмою зустрічей і переговорів Блінкена у Києві можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що Ентоні Блінкен перебуватиме у Києві разом зі своєю заступницею Вікторією Нуланд. Із чим державний секретар США їде на свою історичну батьківщину та чому Зеленський власними діями поставив під питання можливу зустріч із американським лідером Джо Байденом, читайте у матеріалі ТСН.ua.

Як повідомлялося, у МЗС розповіли, яких результатів очікують від візиту держсекретаря США до Києва.