Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відкрили альтернативне російське посольство

Проект отримав назву "Дім вільної Росії".

Вчора, 13 квітня, у Києві презентували альтернативне посольство російського громадянського суспільства в Україні "Дім Вільної Росії".

Про це йдеться на сайті проекту.

Зокрема, Дім є відкритою платформою для діалогу і досліджень про Росію, російсько-українські стосунки, конфлікт на Донбасі і анексію Криму.

Проект було створено для емігрантів і біженців з Росії в Україні, російської діаспори в Україні та Східній Європі.

До Громадської ради альтернативного посольства увійшли представники низки українських громадських організацій і російської діаспори а також журналісти, в тому числі: тележурналіст Євген Кисельов; політолог, політичний біженець Михайло Сава; керівник КримSOS Таміла Ташева; журналіст Hromadske.ua Катерина Сергацкова; політичний аналітик Андрій Круглашов; керівник Міжнародної Гельсінської Асоціації  Данило Мещеряков, а також головний редактор The Odessa Review Владислав Давідзон.

До "посольства" також увійдуть гуманітарний інфопроект EmigRussia.org, а також проект "Слова Свободи", що допомагає відправляти листи політв'язням в Росії.

Зазначається, що "Дім" працює за сприяння European Endowment for Democracy, а також Фонду Бориса Нємцова за Свободу.

Нагадаємо, до третьої річниці анексії Криму біля стін посольства РФ в Анкарі, Туреччина, відбулася акція протесту. Її організувала Асоціація НВО кримських татар, передає агентство Анадолу. В акції взяли участь десятки етнічних татар, які проживають в різних регіонах Туреччини. 

За словами керівника Асоціації Тунджера Калкана, Крим і кримські татари ніколи не змиряться з окупацією, а акції протесту проти анексії півострова будуть тривати. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції