У Києві за колючим дротом продовжує працювати банк, який належить втікачу - Захарченку

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві за колючим дротом продовжує працювати банк, який належить втікачу - Захарченку

Банк Захарченка продовжує працювати навіть після його втечі

Навіть після втечі власника фінустанова приносить йому мільйони.

Кривавий екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко продовжує обкрадати Україну. Виявляється, у скромного міліціонера в Україні є банк, і навіть після втечі власника він продовжує працювати, йдеться в сюжеті програми "Гроші". 

Його руки по лікоть у крові, а сейфи у доларах під зав'язку: екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко зараз у Москві, але бізнес втікача у Києві. 

Виявилося, що корупційні схеми одного з головних ватажків банди Януковича і сьогодні процвітають, а через пів року після втечі, стає відомим, що у міністра Захарченка був банк. 

"За банком стоять серйозні люди, які мають на цей момент всю повноту влади і відповідно роблять те, що їм хочеться і вимагають виконають це від тих, кого вони взяли на роботу", - розповідає одна із співробітниць фінустанови Наталя. 

Екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко продовжує обкрадати Україну

Екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко продовжує обкрадати Україну

Наталя дуже швидко зрозуміла, що під вивіскою банка ховається кримінал.

"Я була головним бухгалтером, членом правління. Гроші, які там оберталися, тепер я розумію, абсолютно не підпадали під нашу звітність", - каже Наталя. 

За банком наглядали виключно люди Захарченка, переконує Наталя. 

"Вся команда там з Луганська і методи роботи відповідні, по суті, це - рабство. Вони не працювали там, навіть не числилися, а здійснювали контроль. Банк був обнесений спершу колючим дротом по периметру, потім навісили грати, потім заборонили на обід виходити їсти в їдальню або куди-небудь, виходити людям на перекури, а потім стали стежити за співробітниками. Згодом банк, невідповідно зі своїми операціями замовив дуже високого класу захисні двері в сховище грошових цінностей", - згадує Наталя. 

Програма "Гроші" перевірила, чи справді продовжує працювати банк "Ринкові Технології".

Відеонагляд там ведеться по всьому периметру, а потрапити у приміщення банку, судячи з усього, можуть тільки його співробітники. Ще там постійно чергує інкасаторська автівка.

Тож навіть після втечі Захарченка, банк продовжує працювати, але не з клієнтами, а з грошима.

Як вже раніше повідомлялося, Захарченко хоче повернутися в Україну, щоб розповісти "всю правду про події на Майдані".

Наступна публікація