У Клімкіна дорікнули Радбезу ООН у бездіяльності щодо миротворців на Донбасі

В МЗС не можуть зрозуміти, чому це питання залишається заблокованим.

Українська сторона не розуміє бездіяльності Ради Безпеки ООН у питанні про розгортання на окупованій території Донбасу миротворчої місії ООН.

Про це під час виступу в Радбезі ООН заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, передає Укрінформ.

За його словами, як непостійний член Радбезу Україна не з чуток знає, що іноді орган не може оперативно відреагувати на загрози цивільному населенню, оскільки швидкому розгортанню місії з підтримання миру заважає відсутність згоди приймаючих країн.

"Проте важко пояснити бездіяльність Ради у відповідь на прямий запит щодо миротворчої місії ООН (в Україні. – Ред.), чия присутність на місцях забезпечила б додатковий захист цивільних осіб та мала б свій внесок у припинення насильства", - заявив Кислиця.

Він підкреслив, що заклики офіційного Києва в Радбезі "не були почуті". Він додав, що у цій ситуації Україна змушена використовувати інші можливості на регіональному рівні для встановлення збройної міжнародної присутності на окупованих територіях, щоб захистити цивільне населення та забезпечити повну імплементацію Мінських угод.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: