"У когось в руках кощієве яйце": Комаровський розповів про "метаморфози Зеленського"

Дата публікації
Перегляди
61к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"У когось в руках кощієве яйце": Комаровський розповів про "метаморфози Зеленського"

скріншот з відео / Доктор Комаровський, YouTube

Відомий лікар припустив, що у когось може бути компромат на президента.

Президент України Володимир Зеленський відмовився від проведення реформ, тому що в когось є на нього компромат. Тільки так можна пояснити "метаморфози, які сталися із Зеленським". 

Таку думку відомий педіатр, телеведучий Євген Комаровський висловив в інтерв'ю "Гордону".

"Володимир Олександрович поводиться так не тому, що йому так хочеться поводитися, а тому що в когось у руках кощієве яйце", – сказав Комаровський.

На уточнювальне запитання журналістки Олесі Боцан, чи правильно вона зрозуміла, що йдеться про компромат, Комаровський відповів: "Так, поза всяким сумнівом".

Журналістка перепитала, який може бути компромат на Зеленського, який до обрання на пост президента не займався політикою і не був на державній службі.

"Ти не знаєш, і я не знаю", – сказав Комаровський.

Він припустив, що такий компромат може бути у спецслужб, наприклад у Служби безпеки України.

"Просто це єдина логічна будова, як я можу пояснити метаморфози, які сталися із [Зеленським]. Інакше я пояснити це не можу. Мої уявлення про логіку і здоровий глузд далі цього пояснення [не заходять]. Тому що [складно] уявити собі, що людина, яка готова була дійсно міняти країну, [добровільно] зберегла в цій країні все, що її руйнує, – тотальну корупцію скрізь, де тільки можна, медицину жебрацьку, постійне вливання грошей у дебільну пропаганду тощо... Це ж жах, я взагалі цього не розумію", – зазначив лікар.

Нагадаємо, раніше в українському МЗС відповіли на заяву Олександра Лукашенка про "повчання молодого Зеленського".

Наступна публікація