Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У команді Зеленського б'ють на сполох через можливу загрозу зриву виборів

У команді Зеленського б'ють на сполох через можливу загрозу зриву виборів

Там говорять про "неспроможність або умисний саботаж" окружних комісій та місцевої влади.

У команді кандидата в президенти Володимира Зеленського заявили, що через великий недобір людей в дільничних комісіях в усій Україні існує загроза зриву виборів.

Про це йдеться на сторінці команди у Facebook.

Так, там говорять про нестачу людей у Києві та шести регіонах України: Дніпропетровській, Одеській, Луганській, Кіровоградській, Житомирській та Чернігівській областях.

"Нестача людей виникла від того, що кандидат у президенти Порошенко подав недостатнє число для формування комісій. І тут зрозуміло одне: мала кількість людей у дільничних комісіях може значно вплинути на якість проведення голосування", - стверджують у Зеленського.

Як зазначається, за законом, якщо людей бракує, претендентів мають подавати самі окружні комісії за допомогою місцевих органів влади.

Втім, за словами команди кандидата, останні теж цього не роблять, "показуючи або свою неспроможність, або умисний саботаж процесу організації виборів".

Там також відзначили, що деякі окружні комісії та їхні керівники у соцмережах та ЗМІ просять долучитися до роботи комісії.

"Сьогодні останній день, коли можна подати документи! Тому, якщо ви хочете приєднатися та врятувати ситуацію, зателефонуйте в ОВК за місцем проживання і запитайте, чи потрібна допомога", - порадила команда.

Важливе повідомлення! У деяких регіонах зараз великий недобір людей у дільничні комісії. Це може свідчити про спроби...

Опубліковано Команда Зеленського Понеділок, 15 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції