Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У команді Зеленського розповіли про перші кроки щодо медреформи

Там впевнені у необхідності змін.

У команді кандидата в президенти Володимира Зеленського вважають, що медична реформа необхідна, але наразі влаштовує не всіх українців. Її треба оцінити та скоригувати.

Про це сказав спікер виборчого штабу Зеленського Дмитро Разумков.

Він зазначив, що за Конституцією медреформа – не прерогатива президента, але в його обов'язки входить захист прав і свобод громадян, і їхніх конституційних можливостей. Окрім цього, у глави держави є право законодавчої ініціативи.

"Спочатку потрібно провести аудит тих реформ або дій, які ми сьогодні називаємо реформами, і потім вже ухвалювати рішення, де потрібно провести коригування, де необхідна допомога, в тому числі, громадським організаціям з боку президента", - заявив Разумков.

За його словами, це "загальний важкий шлях, який доведеться пройти Україні як державі". Водночас він переконаний, що реформи потрібні Україні "як повітря".

"Якщо ми говоримо про те, як вони сьогодні відбуваються, то я думаю, що наші з вами співгромадяни теж вважають, що, м'яко кажучи, не всі з них завершені, і не всі з них до кінця ефективні", - додав Разумков.

Раніше у МОЗ сказали, що заяви кандидата у президенти Володимира Зеленського про реформи в охороні здоров’я демонструють його необізнаність у цьому питанні. Зеленський в інтерв'ю серед іншого нарікнув на роботу швидких. Також у МОЗ розкритикували слова Євгена Комаровського, якого Володимир Зеленський представив як радника з медицини. Той говорив про вакцинацію в Україні та "катастрофічний дефіцит медичних кадрів". Під час дебатів на НСК "Олімпійських" Зеленський також емоційно облаяв медичну реформу.

ВідеоКомпенсацій за лікарняні не буде найближчим часом

Фінансова діра у фонді соціального страхування затримує виплати. Українці скаржаться, що грошей чекають по кілька місяців, у фонді переконують, що термін затримки 18 днів, якщо минуло більше часу, радять звернутися до бухгалтерії свого підприємства. Листки непрацездатності компенсують за рахунок єдиного соціального внеску, який сплачують роботодавці.    

Компенсацій за лікарняні не буде найближчим часом

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції