У команді Зеленського розповіли, скільки квитків вже забронювали на дебати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сайт працює з перебоями.

Менш ніж за півдоби на дебати між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком забронювали 12 тисяч квитків.  Про це йдеться у повідомлення Команди Зеленського в соцмережі Facebook.

У тексті наголошується, що навантаження на сайт з квитками дуже велике.

"Для квиткового сервісу це історичне навантаження! Тому у його роботі можливі перебої, але ми просимо з розумінням поставитися до цього", - додали у "Команді Зеленського".

Менш ніж за півдоби від початку розповсюдження безкоштовних квитків на дебати за участю Володимира Зеленського і Петра Порошенка люди забронювали 12 000 місць. Для квиткового сервісу це історичне навантаження! Тому у його роботі можливі перебої, але ми просимо з розумінням поставитися до цього. Ідемо разом і до кінця! Забронювати квитки можна на https://debaty2019.org.ua/ #зробимойогоразом

Опубліковано Команда Зеленського Середа, 17 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції